Twoje konto

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?
Nie masz jeszcze konta?

Rejestracja

Informacje


PRZED DOKONANIEM ZAKUPÓW NA SKLEPIE, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ.

Regulamin zakupów i polityka prywatności Drukuj Email

 1. Sklep wysyłkowy scalarkonsorcjum.eu prowadzi sprzedaż detaliczną na terenie Polski za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia można składać przez stronę: www.scalarkonsorcjum.eu, na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie: 68-324-10-41 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-15:00
 2. Sklep prowadzony jest przez :                                                                                                                                                                                                                                                                       Scalar Konsorcjum Małgorzata Kłak-Kirstein                                                                                               ul.Źródlana 2   65-106 Zielona Góra                                                                                               NIP 9291360250   REGON 9706686
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie scalarkonsorcjum.eu są fabrycznie nowe, posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.
 4. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej scalarkonsorcjum.eu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar jest możliwość wystawienia faktury VAT.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej na terenie Polski. Wysyłki za granicę są możliwe po uprzednim uzgodnieniu kosztów wysyłki.
 6. Zakupy dodatkowo obciążane są kosztami:

  • przy wysyłce za pobraniem – 21 zł
  • przy przedpłacie na konto bankowe – 18 zł
 7. Możliwe są następujące formy płatności:

  Przedpłata – na konto bankowe:
  • MultiBank O/Z-Góra
   Scalar Konsorcjum Małgorzata Kłak-Kirstein ul. Źródlana 2 , 65-106 Zielona Góra
   57 1140 2017 0000 4002 0535 1988
   Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki. Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni, inaczej zamówienie jest anulowane.

  Przy odbiorze:
  • zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
 8. Czas realizacji zamówień:
  • pobranie: 1-2 dni; najczęściej w dniu zamówienia, jeśli zamówienie jest złożone do godziny 12.00
  • przelew: 1-2 dni; najczęściej w dniu zaksięgowania pieniędzy na koncie
  • towar na zamówienie: do 7 dni

  Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

 9. Staramy się aktualizować na bieżąco stan naszych produktów na stronie, jednak w związku z możliwością składania zamówień telefonicznych lub mailowo, zastrzegamy sobie, iż czasem stan produktów może się nieznacznie różnić od faktycznego. W takich wypadkach klient jest informowany drogą mailową lub telefonicznie o możliwości wydłużenia terminu wysyłki.

 10. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie scalarkonsorcjum.eu. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

ZWROTY I REKLAMACJE:

1. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym pudełku, z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu. Koszty przesyłki są zwracane.

2. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu . Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres. Pieniądze zwracane są w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien, po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą odesłać go na adres firmy. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie, oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa,w szczególności zgodnie z normami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także aktów prawnych wydanych na podstawie w/w rozporządzenia i związanych z jego treścią.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie:

Scalar Konsorcjum Małgorzata Kłak-Kirstein
ul. Źródlana 2 65-106 Zielona Góra
NIP 9291360250    REGON 970668646 (dalej: my).

Można się z nami skontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres:Scalar Konsorcjum ul.Źródlana 2 65-106 Zielona Góra
 • przez e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • telefonicznie: 68 324 10 41

Podstawą przetwarzania danych jest potrzeba wykonania umowy, która zostaje zawarta w związku ze złożeniem zamówienia, możemy przetwarzać Państwa dane w zakresie niezbędnym do jej realizacji. Kiedy decydują się Państwo zamówić towar, zawarta umowa upoważnia nas do przetwarzania danych niezbędnych do jego dostarczenia. Bez tego nie bylibyśmy w stanie zrealizować zamówienia, a ty nie otrzymałbyś towaru. Niepodanie takich danych uniemożliwi nam zawarcie i wykonanie umowy.

Państwa dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania, czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Waszej strony ograniczających tę zgodę, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy, przez czas jej wykonywania i ewentualnie okres przedawnienia roszczeń z niej, a w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora, do czasu zgłoszenia przez Państwa skutecznego sprzeciwu.

Dane Klientów przechowujemy na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo. Dostęp do bazy danych posiadają jedynie osoby uprawnione.

Podmiotami, którym przekażemy Państwa dane osobowe i powierzymy im jako podmiotom powierzającym ich przetwarzanie, będą nasi dostawcy i zleceniobiorcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT.(KMP) Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

PONIŻSZY AKAPIT DOTYCZY JEDYNIE UCZESTNIKÓW NASZYCH PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH

Ponadto w ramach podziału pracy my oraz Sponsorzy przetwarzamy dane osobowe, w szczególności w oparciu o systemy udostępnione przez nas oraz dane zgromadzone od nas lub Sponsora dotyczące innych partnerów i klientów końcowych. W związku z tym w świetle przepisów prawa o ochronie danych my i Sponsor jesteśmy wspólnie administratorami. Zadania związane ze wspólnym przetwarzaniem danych zostały podzielone w następujący sposób: Sponsor odpowiada za (I) gromadzenie danych związanych z zamówieniem od klientów końcowych i za ich wykorzystywanie do celów związanych z realizacją zamówienia oraz (II) za gromadzenie danych dotyczących partnerów przekazanych przez Sponsora i za ich wykorzystywanie wyłącznie do celów związanych z dystrybucją, w szczególności do obsługi przyporządkowanych przez niego sponsorów. My odpowiadamy za udostępnienie systemów wykorzystywanych do centralnego przetwarzania danych. Za pomocą tych systemów przetwarzamy dane dotyczące Sponsorów oraz klientów końcowych do celów związanych z realizacją zamówień, naliczania prowizji oraz do obliczania poziomu zakwalifikowania Sponsorów jak również do celów związanych z dystrybucją. Udostępnimy Sponsorowi dane dotyczące partnerów oraz klientów końcowych, które będą dla niego istotne. Za przekazanie informacji oraz udzielenie informacji klientom końcowym oraz danemu partnerowi odpowiadamy wyłącznie my. Sponsor na nasze żądanie zapewnia nam odpowiednie wsparcie. Sponsor zobowiązuje się przestrzegać wszelkich umownych oraz/lub ustawowych wytycznych wynikających z przepisów prawa o ochronie danych osobowych. Sponsor zobowiązuje się niezwłocznie przekazywać nam wszelkie zapytania ze strony urzędów.

Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

 1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych
 2. prawo dostępu do Państwa danych osobowych
 3. prawo żądania sprostowania Waszych danych osobowych
 4. prawo żądania usunięcia Państwa danych osobowych
 5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych
 6. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Waszych danych ze względu na szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Państwa dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu
 7. prawo do przenoszenia Państwa danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Waszych danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Wasze dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje Państwu tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie umowy z Państwem lub na podstawie Waszej zgody, Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktować się z nami  (dane kontaktowe w punkcie 1 powyżej).

Prawo wycofania zgody

W zakresie, w jakim Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody macie prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny albo nasz adres mailowy.

Prawo wniesienia skargi do organu

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
Copyright © 2009 - 2022 Scalar Konsorcjum | Admin