Twoje konto

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?
Nie masz jeszcze konta?

Rejestracja

Informacje


PRZED DOKONANIEM ZAKUPÓW NA SKLEPIE, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ.

Nanotechnologia Drukuj Email

Do produkcji wszystkich produktów firmy VINSVIN zastosowano Nanosrebro otrzymywane w wyniku najnowszej technologii XXI wieku zwanej NANOTECHNOLOGIĄ.

Zastosowanie nanosrebra w produktach czyni je silnie bakteriobójczymi, wirusobójczymi i grzybobójczymi. Szczególne znaczenie ma nanosrebro, jeśli chodzi o jego działanie w mydłach. Ponieważ posiada on właściwości lecznicze, w doskonały sposób zapobiega powstawaniu chorób skóry u ludzi zdrowych, jak również skutecznie wspomaga leczenie już istniejących zmian chorobowych skóry u ludzi chorych. W każdym cm3 naszych produktów znajduje się około 600 bilionów (600 x 1012) drobin srebra.

Nanosrebro jest naturalnym efektywnym antybiotykiem, na który bakterie nie potrafią sie uodpornić. Nanosrebro w przeciwieństwie do antybiotyków nie niszczy dobroczynnej flory bakteryjnej. Zaobserwowano, że samo wyszukuje zarazki, przyciąga je swym dodatnim ładunkiem i blokuje im niezbędne do życia enzymy. Z tego powodu nazywane jest srebrnym pociskiem.

Nie atakuje w sposób schematyczny, ale inteligentny.

Antybiotyki niszczą 12 szkodliwych bakterii, Nanosrebro niszczy natomiast ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.

Lecznicze właściwości srebra były znane już w starożytności jednak dopiero teraz dzięki NANOTECHNOLOGII udało się zwielokrotnić oddziaływanie srebra na skórę człowieka w wyniku jego rozdrobnienia do cząsteczek o rozmiarach niedużo większych od atomu wodoru.

Dla porównania 10 atomów wodoru ułożone jeden obok drugiego ma długość 1 nanometra. Cząsteczki nanosrebra występujące w naszych produktach mają wielkość od 1 do 5 nanometrów. W jednym milimetrze (1mm) znajduje się milion cząsteczek srebra o średnicy 1 nanometra (1nm).

Już w starożytności wykorzystywano bakteriobójcze oraz grzybobójcze właściwości srebra. Egipcjanie wiedzieli, że rany goją się lepiej i szybciej pod wpływem srebra. Picie ze srebrnych pucharów, czy też wrzucanie srebrnej monety do mleka lub wody przedłużało trwałość i świeżość płynów.

W XIX wieku w Niemczech odkryto, że łagodny roztwór srebra działa odkażająco w przypadku stanów zapalnych oczu, jednocześnie nie podrażniając śluzówki. Nanosrebro to mikroskopijne cząsteczki - jony srebra, króre można obserwować  jedynie przez mikroskop elektronowy. Dzięki rozdrobnieniu srebra do nanocząsteczek o wielkości od 1 do 5 nm (nanometrów) nieporównywalnie wzrosła skuteczność wykorzystania bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych właściwości srebra. Rozdrobnione srebro do nanocząsteczek ma niewspółmiernie większą powierzchnię czynną, a tym samym nieosiągalny do tej pory potencjał biobójczy. Skuteczność nanosrebra obejmuje likwidację przeszło 99,99% bakterii, grzybów, wirusów i pleśni.

Unikalne właściwości nanosrebra sprawiają, że chorobotwórcze mikroorganizmy nie potrafią rozwinać odporności na działałanie cząsteczek srebra, tak jak dzieje się to w przypadku antybiotyku.

 
Copyright © 2009 - 2021 Scalar Konsorcjum | Admin